Tento web využíva cookies pre niektoré jeho funkcie, vyhodnocovanie návštevnosti a personalizáciu reklám. Pomocou cookies nie sú zhromažďované žiadne citlivé dáta. Používaním webu súhlasíte s ich ukladaním. (viac informácií)

IceWarp Desktop Suite

(UŽ ČOSKORO) Kompletná sada Office je k dispozícii ako nainštalované aplikácie pre počítače s Mac a Windows, ktoré vyzerajú a pracujú úplne rovnako ako v aplikácii WebClient, a udržujú tak najlepší užívateľský zážitok. Kombinuje aplikácie Desktop Client, Desktop Documents, Desktop Spreadsheets a Desktop Presentation, takže používatelia môžu ľahko pracovať s emailom, kalendárom, kontakty alebo používať nové aplikácie na vytváranie, prezeranie a úpravu súborov bez pripojenia k internetu.

IceWarp Desktop Client (12.0.1) (12.1.1)

Posledná aktualizácia: 04.06.2018

Pracujte offline s emailom, kalendárom, kontakty a okamžitými správami v jednej aplikácii. Používajte viac účtov a spojte sa súčasne s pracovným emailom či službami Gmail, iCloud a Outlook.com. Nájdite ľubovoľný email, prílohu alebo kontakt behom niekoľkých sekúnd vďaka rýchlemu vyhľadávaniu vo fulltexte.

IceWarp Documents

Užívatelia WebClient ľahko spoznajú túto najkompatibilnejšiu sadu Office, ktorá je plne použiteľná offline. Nainštalujte si ju na Windows, Mac alebo Linux. V aplikácii Documents získate živý náhľad písma, rozloženie dvoch stĺpcov, podporu tlače, kontrolu pravopisu, editor rovníc, režim kontroly a mnoho ďalších užitočných nástrojov.

IceWarp Spreadsheets

Ovládnite čísla ako profesionál s výkonnými vzorcami, filtre, diagramy, kontingenčnými tabuľkami a ďalšími nástrojmi. Môžete prehľadávať veľké dátové súbory a používať podmienené formátovanie pre zvýraznenie hodnôt, ktoré potrebujete, a potom to celé vytlačiť alebo exportovať do PDF.

IceWarp Presentations

Táto aplikácia bude okamžite známa všetkým užívateľom Microsoft PowerPoint. Ponúkne pomocnú ruku, ak potrebujete iba opraviť chybu v prezentácii alebo chcete začať vytvárať od začiatku novú s pomocou šablón, štýlov a efektov.

Kontaktujte nás